![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/346105069_785908686457300_4693414570483728096_n.jpg)
На запрошення керівництва міста Мездра, міський голова Конотопа Артем СЕМЕНІХІН побував у Болгарії та мав за честь спільно з мером громади Мездра Іваном АСПАРУХОВИМ підписати Угоду про співпрацю між двома містами-побратимами.
Подія стала символічною і значимою, адже партнерське єднання двох міст відбулось 9 травня, у День Європи.
З цієї нагоди очільник Конотопа побував на урочистих заходах, а також був запрошений на святкування 100-річчя освіти середньої школи міста Мездра.
Угода мерів передбачає довгострокову перспективу співпраці в усіх сферах життєдіяльності громад. А першим кроком на шляху до єднання за домовленістю між мерами міст-побратимів стане літній відпочинок конотопських дітей військовослужбовців у Болгарії, повідомили в мерії Конотопа.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
3 травня відбулася друга зустріч – діалог між представниками місцевого самоврядування Латвії (Земгале регіон) і України: «Місцеве самоврядування єднає світ...