У ході заходу учасники зустрічі обговорили щодо нагальної допомоги громадам, та перспективи розвитку співпраці між українськими та латвійськими містами в рамках програми міст-побратимів.
Виступ міського голови Тростянця Юрій Бова не залишив байдужими партнерів з Латвії і одразу після зустрічі міський голова Jānis Baiks міста Valmiera прийняв рішення про надання допомоги Тростянецькій громаді – міський автобус.