![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/paris-logo-olympics-01.jpg)
Сумська область у складі національної збірної команди України представлятимуть троє спортсменів. Це легкоатлети Олександр ПОГОРІЛКО (біг 400 м, естафета 4 х 400 мікс), Віталій БУТРИМ (естафета 4 х 400 мікс) та Ігор ГЛАВАН (спортивна ходьба 20 км командна гонка). Крім того, у якості запасного їде до Франції Сергій СВІТЛИЧНИЙ (спортивна ходьба 20 км командна гонка).
Також у складі легкоатлетичної збірної уродженець Конотопа Артур ФЕЛЬФНЕР (метання спису). А серед дзюдоїстів студент СумДУ Дільшот ХАЛМАТОВ (60 кг) і випускник Богдан ЯДОВ (66 кг).
Всього у складі української збірної 140 спортсменів.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Затверджено склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року...
140 українських спортсменів та спортсменок братимуть участь в Олімпійських іграх-2024 у Парижі, — про це заявив Президент НОК України Вадим...
Приємні новини до Національного олімпійського комітету України надійшли від Об'єднаного світу боротьби (UWW)....
Україна ініціювала процес виключення з учасників Олімпійських ігор тих спортсменів, які публічно висловлюють підтримку війні проти України, путіну та російській...