![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_524_1.jpg)
Вона повідомила, що заблукала у лісі. Перед цим знаходилася в смт Свеса. Також неповнолітня повідомила, що вийшла до залізничної дороги, а з орієнтирів бачить лише електроопору.
Екіпаж групи реагування патрульної поліції спільно з інспектором сектору ювенальної превенції оперативно вирушили на пошуки дівчини. За півгодини поліцейські вже були в потрібному лісі. Однак щоб дістатися дівчинки, слід було пройти ще лісом три кілометри, так як автодоріг там немає.
О 21 годині неповнолітню вже повернули додому. Щодо неї ніяких правопорушень не вчинялось. З батьками та дівчинкою правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо того, як слід проводити дозвілля з дітьми, повідомили в поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!