![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_523_2.jpg)
“Говорили про війну і жахіття, що роблять росіяни, обстрілюючи щодня українські міста, про реформи в Україні і важливість продовження децентралізації, про відбудову і допомогу США та міст Америки українців та зруйнованих міст.
Вручив вишиванку, що розробила дизайнера з Сум Світлана Волик, з зображення хаймарсів та байрактарів, як сучасних оберегів нашої країни.
Активно поспілкувалися з мерами Сіетлу США, Кінгстону з Ямайки, Монтеррея з Мексики, Хубокена, Нью-Джерсі, США, заступником мера Чикаго, США та міста Сальвадор з Бразилії”, - написав Юрій Бова у фейсбуці.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!