![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/337249643_215866481119221_3512917479898042591_n.jpg)
Сумська команда “Суми-У” спочатку виграла у “Дніпро-ДЮСШ №1” з Кам’янського 39:31 (19:12). Кращими у складі наших були Поліна Чернієнко і Ізабелла Балан — по 11 голів.
Далі програли лідеру «ДОНДУВС-ДЮСШ4» з Кривого Рогу 22:39 (11:18). Поліна Чернінєнко була кращою у наших — 9 м’ячів.
В останній грі сумчанки перемогли місцеву команду «ЗУНУ-ЕНЕРГО-ШВСМ» 27:23 (15:11). Поліна Чернієнко відзначилася майже половиною командного здобутку — 13 м’ячів.
Наразі у сумчанок 4 очки у 6 матчах і четверте місце у турнірній таблиці. Стільки ж у “Рівне ДЮСШ 4”, але краща різниця забитих і пропущених. Лідирують криворожанки — 16 очок у 8 матчах і «Дніпро-ДЮСШ 1» - 10 очок (8 матчів).
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Роман Галенін, головний тренер команди «Суми-У»:
“Команда у нас збірна – є гравчині з Сум, Шостки, Одеси та Зінькова. Деякі дівчата приїжджають тільки на ігри. Але цього разу у нас була можливість приїхати до Тернополя на два дня раніше, і я дякую Сумській міські раді за цю можливість і взагалі за можливість для нашої команди брати участь у змаганнях. Також дякую Федерації гандболу України та президенту ФГУ Андрію Мельнику.
Зараз ми зібралися раніше, потренувалися, дівчати зігралися, звідси і результат. Також був посилений тренерський склад. Якщо раніше я їздив сам з дівчатами, то зараз з нами ще два тренери - Володимир Копиця із Зінькова та Сергій Бірюлін із Сум.
Для нашої команди це тільки другий тур у чемпіонаті, дівчата на підйомі, перемога завжди надихає, додає сил аби працювати далі і боротись за нові перемоги.
Багато наших дівчат після початку широкомасштабного вторгнення виїхали за кордон. Декількох гравчинь своєї команди я відправив у Данію, але наприкінці минулого року вони повернулися і вже грають з нами. В їх числі і Поліна Чернієнко з Шостки.
Ізабела Балан - це гравичня з одеської команди, яка цього сезону не заявилася на чемпіонат. І через це ми домовились з одеситами про те, що двох їх дівчат - Ізабелу Балан і Христину Сороку - на цей чемпіонат ми запрошуємо до свого клубу.
Наше завдання на сезон зберегти гравчинь, награти їх і наступного сезону або боротися за медалі Вищої ліги або піти вище”.
25-28 червня у Києві проходила ХІХ Літня універсіада України з гандболу серед чоловіків....
У Бучі пройшов Фінал чотирьох Кубку України з гандболу серед чоловіків....
Вихованки Конотопської ДЮСШ виграли “золото” чемпіонату України....
21 квітня у Рівному завершився чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги....
21 квітня завершився чемпіонат України з гандболу в вищій лізі серед чоловіків....