![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/042549f4-7457-4547-a0e8-38698be450be.jpg)
Рятувальники вкотре закликають громадян не випалювати суху траву та сміття, як на відкритих територіях, так і на присадибних ділянках. Пам’ятайте, що лише відповідальне поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути небезпечних наслідків, які несуть пожежі. Будьте пильними та у разі виявленні загорянь негайно телефонуйте за номером «101».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!