![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/456_0.jpg)
Жителі сумської громади можуть звернутися за роз’ясненнями з приводу того, які права мають члени сімей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців або самі військовослужбовці у зв’язку з пораненням.
За потреби юристи можуть надати практичну допомогу в зборі необхідних документів та контролі законності їх розгляду.
«У теперішні неспокійні часи особливої уваги потребує захист прав військовослужбовців та членів їхніх сімей. З практики нам відомо, що поранені військовослужбовці, члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців зустрічаються зі складнощами при зборі документів для отримання гарантованих державою допомог, пільг, інших елементів соціального захисту», — зазначає голова ГО «Держава і Право» Михайло КОЗАЧУК.
Мешканці громади можуть поставити своє питання в онлайн-чаті на сайті або за телефоном: (067)7752272.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!