Талановиті діти Сум: Учні ДМШ № 3 перемогли у Всеукраїнському конкурсі
Двоє учнів дитячої музичної школи № 3 посіли призові місця у І Всеукраїнському двотуровому конкурсі вокально-інструментального мистецтва ім. М. Лисенка «Ой, заграйте, музиченьки» в Києві.
За результатами творчих змагань Давід ЩЕРБОНОС та Іван БРУСЛЕНКО отримали дипломи лауреатів ІІІ ступеня.
Підготував переможців викладач В’ячеслав ЦИБУЛЬНЯК.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
День Конституції України у Сумах цьогоріч не схожий на минулорічні. Війна внесла корективи до урочистих днів українців. Зазвичай вихідний день, у цьому році – робочий.
Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки не національне свято, а всесвітнє.