![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/osvitlennya_romni_060323.jpg)
З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вуличне освітлення вимикали з міркувань безпеки, а після масових обстрілів енергосистеми – для економії електрики.
Ситуація у сфері енергетики в Україні наразі стабілізувалась, відключення електроенергії вже не спостерігається протягом тривалого часу, тож завдяки цьому стає можливим відновлення вуличного освітлення і у нашій громаді.
Враховуючи рекомендації Сумської обласної військової адміністрації, численні звернення мешканців, а також з метою запобігання аварійних ситуацій на вулицях та пішохідних переходах, стало можливим поступово відновити вуличне освітлення в населених пунктах громади.
Звичайно, освітлення вулиць повністю залежатиме від ситуації в енергосистемі України.
З 6 березня вуличне освітлення буде включатися в тестовому режимі, в період темної пори до комендантської години.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
На першому етапі, який зараз триває, працівники КП "Міськсвітло" встановлюють опори....
Про це повідомили в Службі 15-80....
Про причину повідомили в Сумській міській військовій адміністрації....
У зв'язку зі збоєм в роботі Київстару, відключення вуличного освітлення зранку здійснювалося працівниками комунального підприємства в ручному режимі, автоматизована система...
Про це інформує КП «Міськсвітло»....