![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_123_25.jpg)
Під час відвідування встановлено, що для дітей відсутні умови для проживання, холод у будинку, відсутні продукти харчування і відсутність турботи батьків про своїх дітей, які перебували у стані сильного алкогольного сп'яніння. Було прийнято рішення про вилучення дітей та поміщення до дитячої лікарні. З батьками поліцейські провели профілактичну бесіду, склали адміністративні матеріали через нехтування батьківськими обов’язками і роз’яснили правові наслідки подальшого їх ігнорування та склали адміністративні протоколи за ст. 184 ч.2 КУпАП.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!