![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/329146059_871757803939965_1569899653239820572_n_0.jpg)
“31 січня я був запрошений урядом Герцогства Люксембург взяти участь у форумі, присвяченому відновленню України після нашої Перемоги! У форумі брали участь найвищі посадові особи Люксембургу, банкіри, бізнесмени. З української сторони було запрошено декілька мерів та урядовців!
Короткі підсумки: Європа нам допомагає і головне - хоче надалі нам допомагати. І тому саме шукає шляхи, як зробити це якнайшвидше та якнайкраще!
Також я мав зустріч з керівництвом Європейського інвестиційного банку на предмет відновлення соціальної сфери Білопільської громади. Тому зараз наша головна задача - зробити якісні проєкти, які можна було б подати для фінансування ЄІБ.
Після виступу Прем‘єр-міністра Люксембургу Ксав‘єра Беттеля - я подарував йому уламок снаряду з гравіюванням #StandWithUkraine. І вже наступного дня слово Білопілля було на шпальтах газет та у місцевих новинах!” - написав посадовець.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!