![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_170_14.jpg)
Серед жіночих команд змагається і збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею. У змаганнях візьмуть участь 12 команд: дві групи по 6 команд. По 4 кращих вийдуть у 1/4 фіналу.
Після нічиєї у першому матчі проти Канади 1:1, виграшів у Бельгії 3:0 та Намібії 2:1 та програшу чешкам 2:4 сьогодні українки зіграли внічию проти казахстанок. Наші вели з рахунком 3:0 (відзначилися Оксана Пономаренко, Юлія Шевченко та Карина Леонова), проте в останній чверті впустили перемогу, пропустивши тричі. У підсумку — 3:3 і третє місце в групі.
Завтра пройдуть чвертьфінали:
Чехія — Австралія
Австрія — Україна
Бельгія — Південна Африка
Нідерланди — Канада
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!