![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/posmishka_090123_0.jpg)
В умовах війни фонд працює в багатьох областях України за різними напрямками. Зокрема, це гуманітарна, соціальна допомога, відновлення житла, підготовка до зими тощо, повідомляє Сумська ОВА.
Як зазначив Олег Коваль, разом зі своїми партнерами ГС «Асоціація гуманітарний центр «Все буде добре», ГО «Простір рівних можливостей» представники фонду готові заходити в область із конкретними проектами. Безпосередньо через співпрацю з неурядовими організаціями вони націлені надавати допомогу жителям Сумщини у вигляді опалювальних печей на твердому паливі та електричних обігрівачів.
«Подякував партнерам за увагу та допомогу Сумщині. Зі свого боку, розповів гостям про область, про першочергові потреби громад у тих чи інших необхідних речах. Це ті ж генератори, буржуйки та обігрівачі тощо. Зокрема, потреба в генераторах наразі становить близько 2000 одиниць», – зазначив він.
Разом з тим заступник голови ОВА наголосив, що позиція Сумської обласної військової адміністрації залишається незмінною – будь-яка гуманітарна благодійна допомога повинна йти саме туди, де її найбільше потребують. Це перш за все, незахищені верстви населення, а територіально – найвіддаленіші куточки області, прикордонні громади, які щоденно зазнають ворожих обстрілів. За таким принципом продовжує працювати і Гуманітарний штаб.
Присутні предметно поспілкувалися, відпрацювали алгоритм взаємодії, координації зусиль зі збору актуальних потреб, щоб допомога людям була максимально адресною, ефективною і прозорою.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні до Охтирської ЦРЛ доставили комплект обладнання, до якого входять пральні та сушильні машини, а також кондиціонери....
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...
У Роменській громаді активно впроваджується Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування («Говерла») за підтримки Уряду США...
Шосткинська центральна міська бібліотека отримала з Англії майже сотню книг загальною вартістю 500 фунтів....
Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством відновлення та за фінансової підтримки німецького уряду впроваджує ініціативу «Зміцнення стійкості на місцях....