![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20221217_104531_564.jpg)
Тож, правоохоронець відбуксирував автомобіль до найближчої станції технічного обслуговування, а громадян підвіз додому.
Схожа ситуація сталась і у селі Нова Слобода Конотопського району. Там, пізно ввечері, під час патрулювання, поліцейський офіцер громади помітив автомобіль, який стояв обабіч дороги, а біля нього знаходився чоловік. Як виявилося, авто було в несправному стані, та водій не міг дістатися додому. Правоохоронець без вагань допоміг йому дістатися додому.
Громадяни були вдячні співробітникам поліції за допомогу, повідомляє поліція Сумщини.