![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20221021_190410.jpg)
“Богдан був серед тих, хто високо цінує патріотизм. І цей патріотизм точно не був напускним. Один із випадків, який мене вразив, коли хлопець відпросився вшанувати пам’ять полеглих в АТО. Він вважав це своїм обов’язком.
Богдан страшенно любив історію України, тому не дивно, що “Історик” став його позивним.
Хлопець був членом молодіжної патріотичної організації і охоче брав участь у всіх заходах. Йому дуже подобалась військова тематика…” – згадує майстер училища.
Як повідомляє Краснопільска селищна рада, у свій час Богдан Маслов був командиром підрозділу в добровольчому українському корпусі. З початком повномасштабної війни пішов боронити Україну, пише Ваш шанс.
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
Сьогодні Сумська громада попрощалася з Романом Артюховим та Сергієм Голованьовим....
Вічна пам'ять мужньому воїну Анатолію Летучому....
Сьогодні Шосткинщина прощалася з земляком, захисником України Олександром Баглаєвим...
За мир в Україні віддав найцінніше — власне життя, Стаднік Сергій Анатолійович....