![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/311291030_478064547698342_682114395766856492_n.jpg)
У першу чергу підключили стратегічно важливі об'єкти. Вуличне освітлення буде вимкнено.
Щодо генераторів, які місяць тому завезли на КП "Міськводоканал" голова Роменської РВА Денис Ващенко сказав, що їх і досі не запустили. Тоді на сайті Роменської міської ради писали, що цих генераторів вистачить, щоб подавати воду всьому місту, якщо не буде світла.
Теж саме і з системою оповіщення про тривогу. Вона не працює.
"Завтра ж надішлемо відповідні листи з питаннями до Роменської міської ради", - сказав Ващенко.
Також, з його слів, повністю енергопостачання мають відновити за добу.
І прохання від енергетиків - максимально економити електроенергію, вимкнути зайві пристрої, щоб зменшити навантаження на енергомережу, пишуть Ромни24.