![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/310502578_5988557081206142_1062447921940049486_n.jpg)
Захід націлений на підтримку безпритульних тварин, постраждалих від війни.
Організатори виставки Громадська організація “Справжній друг” разом з студентами Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського та учнями школи “Архітектури та дизайну” розповідали сум’янам про тваринок постраждалих від війни, які шукають собі нові домівки та про їх потреби і за донати дарували містянам сувеніри виготовлені власноруч.
Маленький песик Жак, який був покинутий господарями був присутній на заході і ввічливо демонстрував перехожим своє бажання знайти нову родину.
Дуже приємно було спостерігати стільки небайдужих сум‘ян, які не проходили повз і долучались до заходу!