![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1e47f4f6-0362-45d0-ae52-296e5d94eab9.jpg)
Подія сталася вчора, близько 20:00 години, на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ, між селами Алтинівка та Майорівка, що на Кролевеччині. Як попередньо встановили правоохоронці, 41-річний водій автомобіля ВАЗ-2101 не вибрав безпечної швидкості та допустив виїзд на зустрічну смугу з подальшим наїздом на металевий відбійник.
У результаті автопригоди 5-річна донька водія від отриманих травм померла на місці пригоди. За попередніми даними, водій транспортного засобу перебував за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Поліція Сумщини
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....