![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-09-09_15-47-43.jpg)
Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 69 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 36 будівель матеріальних цінностей на загальну суму 7 млн. 905 тис. грн.
Як свідчить статистика значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки. При виявленні ознак пожежі негайно телефонуйте на лінію екстреного виклику «101».
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у сумській області