![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/otu_sumi_3_050922.jpg)
Вищезазначені військовослужбовці прибули з Запорізького напрямку та привезли з собою сучасні ударні дрони.
- "Безпілотники, з якими ми працюємо, мають високу вантажопідйомність (до 20 кг), можуть нести різні боєприпаси, з різною потужністю та зоною ураження. Підрозділ укомплектований безпілотниками, які можуть летіти за координатами та вражати декілька цілей за один виліт. Тому ми готові до будь-яких дій ворога та забезпечити безпеку на прикордонних територіях Сумщини" - зазначив командир підрозділу спецпризначенців.
Оперативно-тактичне угруповання "Суми"
Виробництво озброєння в умовах війни під постійними ракетними обстрілами — справа вкрай складна. Однак працівники Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість»,...
Детективи ТУ БЕБ у Волинській області передали чотири безпілотники волинським прикордонникам....
Німецький виробник дронів Quantum-Systems GmbH запустив завод в Україні....
Учора на Сумщині військовослужбовці Сил оборони, в одному випадку прикордонники, в іншому – прикордонники спільно з бійцями однієї з бригад...
Про роботу сил ППО повідомили в Сумській ОВА....