![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/301843485_3566854473556336_7751836046075019155_n.jpg)
На превеликий жаль, війна докорінно змінила наше життя. Сьогодні в Тростянці проведення публічних заходів під забороною. Тому учасники українських клубів історичної реконструкції, які сьогодні до нас завітали, провели тренувальний волонтерський турнір без глядачів, при закритих воротах Круглого двору.
Відшліфувавши свою бойову майстерність, реконструктори планують проводити показові турніри в містах, де не ведуться бойові дії, й зібрані кошти направляти на підтримку Збройних Сил України.
Спортсмени-реконструктори прибули на турнір до Тростянця з Дніпра, Харкова, Києва та Кременчука. Організатором цього волонтерського заходу став Сергій Клочко, який з перших днів заснування фестивалю «Стара фортеця. Подорож крізь століття» опікується головними питаннями щодо його проведення.
Міський голова Юрій Бова, який був присутнім на турнірі, подякував перш за все захисникам України – воїнам ЗСУ, завдяки яким життя у Тростянці в ці дні протікає в спокійному руслі.
Очільник нашої громади вдячні слова говорив на адресу спортсменів-реконструкторів, адже тростянецький фестиваль живе в їхніх серцях: «Війна розділила життя кожного українця на «до» і «після». Сьогодні ви заклали першу цеглинку того що буде «після», після того, як ми переможемо! Історичне фехтування, історичні баталії, без сумніву, відновляться в Тростянці після нашої спільної перемоги!
Подяки Тростянецької міської ради міський голова вручив учасникам змагань - клубам історичної реконструкції та середньовічного бою: «Шарухань», «Князь Суми», «Ritter», «Guild of Duiel Fencing».
Тростянецька міська рада