![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/dudchenko_5.jpg)
У третій день змагань відбулося чотири спринтерських гонки.
Кращим серед сумчан був Антон Дудченко, який серед чоловіків показав 8-й результат. Богдан Цимбал був лише 63-м. Серед жінок кращою серед українок була Дар’я Блашко. Уродженка Сум Анастасія Меркушина показала 16-й час, випускниця СумДУ Юлія Джіма — 34-й, сумчанка Валентина Семеренко — 40-й, глухівчанка Анна Кривонос — 41-й.
Серед юніорок 5-й результат у Олександри Меркушиної. Серед юніорів 8-м був Віталій Мандзин. Наш Богдан Борковський став 21-м, Дмитро Грущак — 29-м, Роман Боровик - 32-м.