На місце події було направлено відділення чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Прибувши на місце рятувальники встановили, що в квартирі перебувала літня жінка, яка впала та не могла самостійно піднятись. За допомогою драбини, через вікно рятувальники потрапили до помешкання та відчинили двері. Після чого передали бабусю медпрацівникам.
Всього для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
ГУ ДСНС України у Сумській області