![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/07848d1b-210b-4c47-82cd-fdd65a803fd9.jpg)
Як попередньо встановили поліцейські, 30-річний місцевий житель, рухаючись за кермом мотоциклу "Shineray", допустив зіткнення автомобілем "Volkswagen Passat", за кермом якого перебував 32-річний конотопчанин та який виїжджав з прилеглої вулиці. У результаті дорожньо-транспортної пригоди керманич двохколісного отримав численні тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні. Водій іншого транспортного засобу не постраждав.
На даний час автівки поміщені на штраф-майданчик.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Поліція Сумщини