![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/68819011-5229-47cb-b4aa-6677688c1f48.jpg)
Спочатку всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які загинули під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, й мирних громадян, що загинули внаслідок збройної агресії росії. А далі, під звуки Гімну у виконанні військового оркестру ГУНП України в Сумській області, підняли національний стяг.
«Сьогодні Державний Прапор, як Гімн і Герб, об’єднують українців у боротьбі з ворогом як на полі бою, так і в тилу. Бо зараз кожен захищає державу та працює на нашу перемогу. Всі, хто тут присутні, прийшли сюди з Україною в серці. Я вдячний всім, хто залишився в країні, на Сумщині й допомагає відстоювати та відбудовувати рідний край. Вдячний воїнам, які захищають Україну і встановлюють наш Державний Прапор на українській території. Бажаю, щоб Україна була мирною, багатою і процвітаючою», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, вітаючи жителів області зі святом.
"Ще рік тому навколо найвищого прапора області йшли суперечки: "навіщо такий високий", "чому саме тут..." Та 24 лютого усе змінило. Для кожного сумчанина і мешканця області цей прапор став символом нашої нескореності. Нашої сміливості. Перемоги. З днем Прапора, друзі!" - привітав мещканців Сумщини голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Голова Сумської МТГ Олександр Лисенко у своєму відеозверненні привітав усіх українців із цим днем, а також зазначив, що у кольорах нашого прапора закодована історія, збережено дух боротьби та самопожертви заради своєї держави, а в найтяжчі часи наш синьо-жовтий стає червоно-чорним. Український стяг знають у всьому світі, адже його прославляють своїми перемогами українці: науковці, спортсмени, громадські діячі, митці й усі свідомі громадяни нашої країни. Насамкінець він додав, що саме цей прапор майорітиме над усіма окупанта містами нашої держави, а перемога – буде за нами.