![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_47_60.jpg)
Опівночі патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Баранівській. На місці автопригоди інспектори встановили, що 30-річний водій транспортного засобу SsangYong виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем Nissan Navara. На щастя, обійшлося без травмованих. Автівки зазнали механічних пошкоджень.
Під час оформлення матеріалів ДТП патрульні виявили в керманича автомобіля SsangYong ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який чоловік пройшов на місці зупинки це підтвердив. Результат огляду — 3,24 проміле алкоголю, що в понад 16 разів перевищує допустиму норму.
Також інспектори з’ясували, що чоловік тимчасово обмежений та позбавлений права керування транспортними засобами, бо протягом року вже сідав за кермо в нетверезому стані.
На водія патрульні склали 4 адмінматеріали:
- ст. 124 КУпАП;
- ч. 3 ст. 126 КУпАП;
- ч. 4 ст. 126 КУпАП;
- ч. 2 ст. 130 КУпАП.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Учора ввечері патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Охтирській....
Близько 23:00 на вулиці Казимира Малевича патрульні зупинили водія авто Hyundai Sonata....
Патрулюючи вулицю Ремісничу, інспектори виявили водія транспортного засобу ВАЗ, який рухався з порушенням ПДР....
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора опівночі по вулиці Новопетрівській....
У суботу, близько 22:40 до поліції надійшло повідомлення про те, що на автомобільній дорозі сполученням "Косівщина - Сад" сталася дорожньо-транспортна...