![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/sorada.gov_.ua-0801-094405-08.jpg)
У ході яскравого, експресивного шоу, що проходило у рамках сумського музичного марафону, відбувався збір коштів для потреб Збройних Сил України та формувань Територіальної оборони. Упродовж концертної програми чимало глядачів внесли свою особисту лепту у допомогу нашим героїчним оборонцям.
Пролунали пісні високого патріотичного звучання: «Я-України син», «Україна – це ти», «Рідний край», «Мамине безсоння», «Хочу жити без війни», «Обійми» та інші відомі твори українських авторів.
Особливо емоційною стала фінальна частина, яка увінчала двохгодинну концертну програму. Знаменитий хіт «Україна переможе» з великою самовіддачею виконали артисти Сумського Національного театру разом з луганчанами – колегами з Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.
Сумська облрада