![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/445234081_3546670138914982_3224010765253421006_n.jpg)
Серед чоловіків кращим став вихованець Тенісного клубу “Шостка” Степан Гвилава, який по черзі обіграв п'ятьох суперників. У парі з Романом Філімою з Києва наш тенісист також був кращим. Пара обіграла трьох суперників на шляху до тріумфу. Крім того. У міксті Степан дійшов до чвертьфіналу.
Також участь у чемпіонаті брали троє сумчанок — Катерина Соловей, Заріна Парамей та Анастасія Піскова. Лише остання вийшла у друге коло змагань в особистому турнірі. У парі Соловей та Піскова вийшли у чвертьфінал, обігравши як раз Парамей із напарницею. У міксті навпаки Парамей із партнером обіграли у першому колі Піскову із напарником. Соловей програла у першому колі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Вихованець тенісного клубу “Шостка” Степан Гвилава став чемпіоном міжнародного турніру серії ITF Juniors «J60 VESKA OPEN 2024”....
У Бристолі проходить турнір Tennis Solutions Christmas Grade 3 David Lloyd....
18-22 грудня в Горішніх Плавнях на Полтавщині проходив Всеукраїнський турнір 1 категорії "FERREXPO CUP U16"....
У Львові проходить розіграш кубку України з тенісу серед дорослих....
14 жовтня в Києві відбувся другий Всеукраїнський турнір з тенісу “Tennis Park League Kids” серед юнаків та дівчат до 10...