![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_208_22.jpg)
У греблі на тренажері (спринт, одна хвилина) Микола показав кращий час, посів перше місце і здобув "золоту" медаль. У греблі на витривалість (чотири хвилини) він показав другий результат і здобув "срібну" медаль, повідомляє Суспільне.
Нагадаємо: у вересні 2023 року Микола Заріцький розповів про свою участь в Іграх Нескорених. Виступав Микола Заріцький у легкій атлетиці, греблі на тренажерах, баскетболі та волейболі. Микола приніс збірній України чотири медалі – дві "золоті" та дві "срібні".
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!