![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_151_19.jpg)
Телефонувала жителька будинку, яка почула звук спалаху в сусідській квартирі, а після цього побачила густий дим, що виходив із вікон помешкання.
На місце виклику прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини. Через сильне задимлення працювати довелося у захисних апаратах. У коридорі, де горіли шпалери та пластикове облицювання стелі, на підлозі вогнеборці виявили тіло загиблої жінки – мешканки квартири, 1943 р.н.. О 10:24 загоряння локалізували, запобігши подальшому поширенню вогню, а о 10:44 пожежу ліквідували.