Одна з жительок Шостки опублікувала в соціальній мережі пост із описом ситуації, яка сталася з нею по вулиці Знам’янській. В ньому жінка розповіла, що невідомий викинув з вікна квартири на другому поверсі скляну пляшку, яка впала й розбилася поряд із тротуаром. На щастя, ніхто не постраждав.
Дізнавшись про цю ситуацію з соціальної мережі, дільничні офіцери поліції знайшли цього чоловіка.
Ним виявився 36-річний шосткинець, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.
На чоловіка правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.