Розпочався заключний день віртуального Фестиваль СХІД-РОК
Фестиваль звучить у торговельних залах магазинів Аврора Мультимаркет та АТБ-Маркет, щоб підтримати мільйони українців гарною музикою та зібрати благодійну допомогу на підтримку жителів м. Тростянця.
Проте якщо ви не плануєте йти на шопінг, а послухати українських пісень дуже хочеться, то заходьте на сайт Аврори чи СХІД-РОКу та вмикайте ютуб-трансляцію.
Сьогодні останній день нашого віртуального фестивалю та продажу благодійних квитків.