![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/3_56.jpg)
Під час патрулювання Степанівської територіальної громади поліцейські офіцери громади побачили значне задимлення. Підійшовши ближче працівники поліції з’ясували, що це горить суха трава. Вогонь майже впритул підійшов до місцевого кладовища.
Не гаючи ні хвилини часу, працівники поліції сповістили про це співробітників ДСНС.
Завдяки спільним злагодженим діям рятувальників та поліцейських, вогняну стихію вдалося приборкати.
Поліція вживає заходів щодо встановлення осіб зловмисників та наголошує, що спалювання сухостою тягне за собою кримінальну та адміністративну відповідальність.
Пам’ятайте, вогонь не лише знищує сухостій, але й становить небезпеку для майна та життя людей. Будьте екологічно свідомими та розсудливими.
29 липня, о 21:48 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу гаражів, розташованих поблизу п’ятиповерхового житлового будинку по вул....
29 липня рятувальники неодноразово ліквідовували пожежі на відкритих територіях. Такі загоряння були зафіксовані в Конотопському, Охтирському районах та в обласному...
Вранці 30 липня у Сумах по вул. 2-га Залізнична горів гараж....
Вночі в Сумах рятувальники оперативно ліквідували загорання паливних брикетів....
29 липня, о 00:12 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння в приватному домоволодінні по вул. 2-га Замостянська в...