Українська делегація відвідала округ Сетомаа на півдні країни, де ознайомилася з досвідом організації культурного простору, що живить елемент нематеріальної культурної спадщини Естонії, включений до Репрезентативного списку ЮНЕСКО – поліфонічний спів сето-лєело.
Наступним пунктом візиту став острів Гіюмаа з протилежного, північного боку Естонії. Громада острова внесла до національного переліку 14 елементів нематеріальної культурної спадщини.
В останній день візиту відбулося засідання у форматі круглого столу в Українському культурному центрі в Таллінні з представниками українських громад Естонії. Однією з тем стало створення робочої групи з підготовки спільного елемента нематеріальної культурної спадщини двома країнами – Україною та Естонією.
На даний час в Центрі народної культури Естонії експонується виставка кролевецьких рушників – старовинних та сучасних з експозиції Музею кролевецького ткацтва. Вироби майстрів викликали зацікавленість у естонських колег та захоплення місцевого населення, що в черговий раз доводить глибинну історичну суть і невичерпність національних духовних джерел.
Зроблено ще один крок входження «Кролевецького тканого рушника» до Репрезентативного списку ЮНЕСКО.
Про це повідомив мер Кролевця Віктор Лехман....
Цікаву гру розробила Наталія Олійник, керівник гуртка “Етнографічне краєзнавство” туристсько-краєзнавчого відділу КЗ СОР – ОЦПО та РТМ...
Небайдужа молодь громади разом з Публічною бібліотекою Кролевецької міської ради намалювала елемент нашого відомого на весь світ Кролевецького рушника на...
XXV ювілейний Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники» пройшов 17-19 вересня....
25-й ювілейний Міжнародний літературно-мистецький фестиваль відбудеться на Кролевеччині 17-19 вересня....