Сумський студент виграв “срібло” Кубку України з баскетболу 3х3

31 серпня у Києві відбувся фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3.

У столиці відбувся фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3, в якому зіграли 12 найкращих команд за результатами попередніх етапів.

Магістрант СумДУ Максим МИХАЙЛОВ став срібним призером змагань у складі команди "Старий Луцьк", до складу якого перейшов у міжсезоння.

БК “СумДУ”, який виграв перший етап Кубку (до слова, ще з Михайловим у складі), також взяв участь у змаганнях. Стартувавши з двох перемог (20:17 проти SuperSlonics та 15:13 проти Poltava) , сумська команда з першого місця групи вийшла у плей-оф. На жаль, у чвертьфіналі хлопці мінімально поступилися 16:17 команді Baddest та посіли підсумкове 5 місце, повідомили в спортклубі СумДУ.

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!

Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал

view counter

По тематике

Збірна України під керівництвом сумського тренера стала четвертою на чемпіонаті світу
Сьогодні 09:44

26-30 серпня у Дебрецені (Угорщина) проходив чемпіонат світу з баскетболу 3х3 серед спортсменів до 18 років....