![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/a092f96d-1ab2-482a-a9cd-6954d87ee67f.jpg)
Босоніж та без нагляду дорослих. Заявниця, не гаючи часу, одразу повідомила про знайду на лінію 102.
Патрульні розшукали будинок 4-річної дівчинки. Вони з’ясували, що дитина прокинулася та вийшла з подвір’я, поки мама спала. На щастя, малечу вчасно побачила перехожа.
З батьками патрульні провели профбесіду, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції.
Шановні громадяни! Просимо вас не бути байдужими та повідомляти на номер 102, якщо бачите на вулиці дитину без дорослих. А також закликаємо всіх батьків стежити за дітьми та не залишати їх без нагляду!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!