![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/34257ced-0188-4f90-b254-260a05dc247c_0.jpg)
Завдяки зусиллям вогнеборців ці загоряння не переросли у масштабні, а м. Шостка вдалося врятувати 4 дачних будинки.
У с. Гарбарі вогонь охопив суху рослинність на значній площі. На гасіння окрім співробітників ДСНС долучилися: місцева пожежна команда с. Будилка, відомчі пожежні команди Держлісгоспу та агролісу. Спільними зусиллями вдалося локалізувати загоряння, відвернувши небезпеку від житлового сектору та лісового масиву і ліквідувати пожежу.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як було встановлено, місцевий житель запалив сміття на своїй присадибній ділянці і залишив вогнище без нагляду. Тим часом полум’я швидко поширилося. Правоохоронцями розпочате слідство. До речі, даний громадянин вже у цьому році притягувався до кримінальної відповідальності за спалювання сухої рослинності.
Всього, упродовж доби, на гасіння загорянь в природних екосистемах залучалося 24 чоловіки особового складу та 6 одиниць техніки ДСНС.
Будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності. При виявленні загорянь на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101», повідомили рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
13 серпня, о 08:11 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Рябушки, Сумського району....
13 серпня о 08:52 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Червона гірка в...
12 серпня пожежі на відкритих територіях виникали у населених пунктах Охтирського, Роменського, Сумського та Шосткинського районів....
11 серпня підрозділи ДСНС дев’ять разів ліквідовували пожежі на відкритих територіях в Охтирському, Сумському, Шосткинському, Роменському і Конотопському районах та...
11 серпня о 10:54 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння на території гаражного кооперативу по вул. Тростянецька...