![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/281b9f6f-4ce5-491a-a442-4827dfe139c7_1.jpg)
Вилучені набої та боєприпаси правоохоронці направили на експертне дослідження.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Слідство триває, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Працівники вибухотехнічної служби ГУНП мають значний досвід знешкодження різного типу боєприпасів. Цього разу правоохоронці мали справу з авіаційною бомбою УМПБ...
Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання 35-річного чоловіка поліцейські виявили 360 набоїв калібром 5,45 мм, корпус гранати «РГО»...
Це сталося сьогодні, 13 серпня, близько першої години....
12 серпня піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Сумської області вилучено та знищено три артилерійські снаряди, фугасну авіабомбу та два...
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1 ст. 438...