![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/7166ded4-bb8d-4cbf-b11c-13950ad55603.jpg)
Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Лесі Українки. З'ясувалося, що водій транспортного засобу ВАЗ, не дотримавшись безпечної швидкості руху та не впоравшись з керуванням, в'їхав у паркан навчального закладу. Місце пригоди водій залишив.
Завдяки свідкам цієї автопригоди поліцейські швидко розшукали зниклого учасника ДТП. Ним виявився 30-річний мешканець обласного центру. Чоловік мав ознаки алкогольного сп'яніння. Він погодився пройти огляд на стан сп’яніння. Результат — 1,29 проміле, що перевищує дозволений рівень у понад 6 разів.
Поліцейські склали на нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) КУпАП, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Автопригода сталася на вулиці Степана Бандери. З'ясувалося, що 60-річний велосипедист, виїжджаючи з другорядної дороги, не надав перевагу в русі та...
ДТП трапилася вчора, близько 15:00 години, по вул. Полтавській у м. Ромни за участі двоколісного транспорту та легкового автомобіля. Учасники...
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 27 липня, близько 14:30, по вул. Центральній с. Гудими Роменського району....
26 липня, близько 19 години 30 хвилин, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці М. Сумцова....
Сьогодні, близько 13-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на проспекті Михайла Лушпи....