![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_159_29.jpg)
Також поліцейські встановили, що громадянин не має права керування транспортними засобами. Огляд, який чоловік пройшов на місці, зафіксував результат — 1,16 проміле алкоголю, що майже в 6 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка інспектори склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування автівкою його відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Увагу працівників сектору реагування патрульної поліції відділу поліції № 3 (м. Лебедин) привернув автомобіль водій якого порушив правила дорожнього руху....
Водій трактору «МТЗ-80» був зупинений працівниками поліції за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Для уникнення відповідальності запропонував гроші, а...
Патрулюючи вулицю Тростянецьку, за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили водія транспортного засобу ВАЗ....
Водій, аби уникнути адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, запропонував поліцейським гроші. Проте домовитись не вийшло: правоохоронці задокументували факт...
Ввечері патрулюючи проспект Михайла Лушпи, інспектори зупинили керманича автомобіля ГАЗ, який порушував правила дорожнього руху....