![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/b8e57b6c-280b-41f2-b660-2bc6b2507dcd.jpg)
12 березня набрало законної сили рішення Кролевецького районного суду у справі за позовом Конотопської окружної прокуратури та Державної екологічної інспекції у Сумській області про стягнення 782 749 грн. збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу внаслідок порубу громадянином В. дерев у с. Воргол Конотопського району в межах території об'єкту природно-заповідного фонду РЛП «Сеймський».
Факт порубу був виявлений у листопаді 2022 року, спеціалісти Інспекції залучались правоохоронними органами до участі у заходах досудового розслідування в рамках відкритого кримінального провадження. Раніше, вироком Кролевецького районного суду від 05.07.2023 року громадянина В. було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 4 статті 246 КК України.
Отже, відповідно до рішення суду громадянин В. має відшкодувати завдані збитки у розмірі 782 749 грн, повідомили в Держекоінспекції в Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Державною екологічною інспекцією у Сумській області опрацьовано повторне звернення, яке надійшло на Гарячу лінію Інспекції, стосовно утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на...
Державна екологічна інспекція у Сумській області підбила підсумки заходів державного контролю, вжитих в рамках щорічної природоохоронної операції «Нерест-2024»....
У травні 2024 року до Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло звернення від мешканця Липової Долини про розміщення на...
Державною екологічною інспекцією у Сумській області у травні було опрацьовано звернення громадянина на Гарячу лінію про утворення сміттєзвалища в...
Державна екологічна інспекція у Сумській області продовжує тримати на контролі ситуацію щодо зниження рівня розчиненого кисню у поверхневих водах р.Сейм...