![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/08c1ff8f-e8a7-4c52-8341-0162347c88a0.jpg)
На місці видалення дерев, яке було обстежено екоінспекторами встановити осіб, причетних до порубу, було неможливо. Матеріали за даним фактом направлені до Сумського районного управління поліції ГУПН в Сумській області для забезпечення вжиття заходів реагування, встановлення осіб порушників для подальшого притягнення їх до адміністративної відповідальності.
У разі отримання відповіді від правоохоронців та встановлення винних у незаконному порубі осіб, Інспекцією буде вжито вичерпних заходів згідно чинного законодавства, повідомили у відомстві.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Державною екологічною інспекцією у Сумській області опрацьовано повторне звернення, яке надійшло на Гарячу лінію Інспекції, стосовно утворення несанкціонованих сміттєзвалищ на...
Державна екологічна інспекція у Сумській області підбила підсумки заходів державного контролю, вжитих в рамках щорічної природоохоронної операції «Нерест-2024»....
У травні 2024 року до Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло звернення від мешканця Липової Долини про розміщення на...
Державною екологічною інспекцією у Сумській області у травні було опрацьовано звернення громадянина на Гарячу лінію про утворення сміттєзвалища в...
Державна екологічна інспекція у Сумській області продовжує тримати на контролі ситуацію щодо зниження рівня розчиненого кисню у поверхневих водах р.Сейм...