![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/424714904_712876557657630_9054367031165579593_n.jpg)
Сьогодні, 20 лютого, миколаївська громада прощалася із мужнім воїном. Військовик помер під час несення служби в Збройних Силах України. Йому назавжди залишиться 51 рік, повідомили в селищній раді.
Найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого героя. Вічна слава.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 27 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1 ст. 438...
Сьогодні, 17 липня, у Шосткинській громаді провели в останню путь Сергій Михайлов....
Поліцейські Сумщини документують військові злочини армії рф....