![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2024-02-08_08-48-45.jpg)
Задля реалізації даного проєкту водоканал плідно співпрацює з СумДУ.
Під час зустрічі керівництва водоканалу з представниками МОМ та доктором технічних наук, професором СумДУ Миколою СОТНИКОМ йшлось про технічні параметри майбутньої когенераційної установки, а також дорожню карту всієї процедури. Найближчим часом планується підписання Меморандуму про співпрацю, який передбачатиме не тільки встановлення джерела резервного живлення для очисних споруд, а й за можливості – забезпечення комунального підприємства необхідним обладнанням та інструментами.
«Така установка допоможе в надзвичайній ситуації забезпечити функціонування очисних споруд і відповідно – уникнути екологічної катастрофи в Сумах. При цьому, окрім генерації електроенергії, ми отримаємо додаткове джерело теплопостачання для об’єктів міських очисних споруд», - зазначив директор КП «Міськводоканал» Анатолій САГАЧ.
Принагідно в комунальному підприємстві зазначають, що минулого року водоканал отримав від МОМ кабельно-провідникову продукцію для підключення дизель-генераторів резервного живлення, повідомили в мерії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Який сценарій дій КП “Міськводоканал” під час аварійних відключень та блекаутів....
Відновлено електропостачання всіх об'єктів КП “Міськводоканал”....
Під час погодинних відключень електроенергії усі водозабори міста продовжують працювати, бо не підпадають під відключення як об’єкти критичної інфраструктури. Тобто...
Минулого тижня КП «Міськводоканал» відвідали представники Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні. Під час зустрічі благодійники і водоканалівці...
Нещодавно фахівці водоканалу замінили на Лепехівській водонасосній станції глибинний насос артезіанської свердловини № 11, який вийшов із ладу. Замість замортизованого...