![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2dded8e6-f7c2-4561-b8cf-1a434e892e2b.jpg)
В Сумах у пастку шахраїв потрапила 37-річна жінка. Вона повідомила поліцейським, що ще місяць тому, в соціальній мережі Інстаграм, хотіла придбати фен. Жінка заплатила за товар 3375 гривень, отримала посилку, проте виявила відмінності з товаром, що замовляла. Через це звернулась до продавця з проханням обміняти річ або повернути грошові кошти. Але й до нині їй ні товар не замінили, ні кошти не повернули.
Від дій аферистів постраждала ще одна жителька обласного центру. Вирішивши купити WI-FI роутер на сайті оголошень ОЛХ, жінка втратила майже п’ять тисяч гривень, після того як перейшла за надісланим їй у Вайбері посиланням для оформлення ОЛХ-доставки та ввела там всю необхідну інформацію про себе.
Молодий житель Сум на сайті оголошень ОЛХ знайшов інформацію про продаж паливних брикетів. Ціна йому здалася приємною, тож громадянин і перерахував на вказаний йому банківський рахунок гроші в сумі 22 800 гривень. Пройшло кілька днів, а товар чоловік так і не отримав. Та й «продавець» на зв'язок з ним більше не виходив.
Житель Шостки у соціальній мережі Фейсбук знайшов інформацію про можливість недорого придбати свердлильний верстат. Чоловік зв’язався з продавцем та вніс за обладнання передоплату в сумі 1300 гривень. Після отримання грошей на картку «продавець» перестав виходити на зв'язок з покупцем. Громадянин зрозумів, що його ошукали та звернувся за допомогою до поліції.
Поліція радить не довіряти і онлайн продавцям, які пропонують товари за дуже низькою ціною, але з частковою або повною передоплатою.
Для покупок в Інтернеті краще використовувати перевірені Інтернет-майданчики, адміністратори яких можуть гарантувати вам повернення коштів у разі, якщо товар не буде відправлено або він буде неналежної якості, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Скориставшись необізнаністю свого знайомого в користуванні мобільним банкінгом, охтирчанин видурив у нього майже 7000 гривень. Злочинну діяльність шахрая припинили правоохоронці....
За минулі вихідні шахраї ошукали четверо жителів Сумщини та виманили близько 328 000 власних заощаджень. За кожним фактом у поліції...
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....