До співробітників Роменського районного відділу поліції з заявою про крадіжку звернулася 61-річна жителька міста. Жінка пояснила, що йшла по вулиці, їй стало зле і вона втратила свідомість. Коли заявниця прийшла до тями, то виявила, що у неї зникла сумочка, в якій були документи та гаманець з грошима.
Поліцейські провели перевірку та оперативним шляхом вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 46-річний житель районного центру. Викрадене правоохоронці знайшли, вилучили та вже повернули власниці.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.4. ст.185 “Крадіжка” КК України та за процесуального керівництва Роменської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....
З домоволодіння мешканки Шостки зник сейф, в якому знаходились грошові кошти в сумі 6000 доларів, 550 євро, 20 000 гривень...
Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно двох 40-річних чоловіків, які обкрадали, здебільшого, домоволодіння роменчан....