![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_27_2.png)
Захисник України Сергій Ільченко повернувся додому на щиті. Сьогодні відбулася зустріч живим коридором від в'їзду в селище до місця відспівування в рідному домі. Йому назавжди залишиться 41 рік.
У січні 2023 року він став на захист своєї країни та рідних, а у вересні загинув в с.Вербове Пологівського району Запорізької області при виконанні бойового завдання.
Найщиріші співчуття рідним та близьким. Вічна слава та низький уклін герою, який бився за нас до останнього подиху.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 27 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1 ст. 438...
Сьогодні, 17 липня, у Шосткинській громаді провели в останню путь Сергій Михайлов....
Поліцейські Сумщини документують військові злочини армії рф....