![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_19_62.jpg)
Прибувши на місце події, інспектори з’ясували, що 63-річний водій транспортного засобу Volkswagen Transporter не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем Opel Astra. Унаслідок зіткнення автівки зазнали механічних пошкоджень.
На керманича автомобіля Volkswagen Transporter інспектори склали адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Рішення прийматиме суд, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Крут....
Водій автомобіля «Skoda» не помітив електровелосипед, в результаті чого відбулося зіткнення, а кермувальник двоколісного опинився у лікарні. У поліції розпочато...
Поліцейські Шостки встановлюють обставини автопригоди, в якій постраждала велосипедистка....
Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського....
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....