![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/630_360_1619521521-397_0.jpg)
Заклади охорони здоров’я Сумської міської ТГ працюють у режимі підвищеної готовності.
За даними щотижневого моніторингу, захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 залишається так само підвищеною, однак загалом ситуація стабільна.
Минулого тижня медики зареєстрували 1337 випадків цих недуг, що на 22% менше показників попереднього тижня (коронавірусну хворобу діагностували у 106 хворих). Серед недужих переважали пацієнти віком до 18 років – 785 хворих. Найбільше вірусних інфекцій зафіксували серед дітей вікової групи 5 – 9 років – 285 недужих. Шпиталізували 80 хворих.
Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип становить 500,7 на 100 тисяч населення, що на 34% нижче середнього рівня інтенсивності перевищення епідемічного порогу для Сумського району (762,17 на 100 тисяч населення), повідомили в мерії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Унікального пацієнта із дзеркальним розташуванням внутрішніх органів прооперували охтирські хірурги....
Керівництво громади представило колективу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» нового директора....
Про це повідомила Жанна Хатинська, завідувачка вірусологічної лабораторії Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб....
Під час засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради розглядалося питання про внесення змін до фінансових планів медзакладів (ЦРЛ, дитячої лікарні,...
Було підбито попередні підсумки проєкту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України». Він здійснюється за...